Aranżując łazienkę należy zwracać uwagę nie tylko na materiał z jakiego wykonane będzie wyposażenie, ale także na jego funkcjonalność

Posted on 23/10/2019 4:22pm

Dlatego jeżeli planujemy urządzenie łazienki i myślimy nad zamówieniem jak najlepszej wanny weźmy pod uwagę zainstalowanie wanny z hydromasażem. Wanna z hydromasażem to obecnie luksus, na który stać większość z nas. Na rynku oferuje się bowiem mniej lub bardziej zaawansowane wanny, za czym idą mniejsze bądź większe ceny. Tego typu wanna to nie tylko relaks w wodzie, ale także zadbanie o zdrowie, jako że montowane w nich dysze gwarantują odpowiednio intensywne strumienie wody, które mogą wymasować każdy fragment naszego ciała.
wanny
Source: http://www.marconio.pl/#!wanny-z-hydromasazem/c194b
Dysze reguluje się adekwatnie do naszych potrzeb przy pomocy elektronicznego sterownika i sami decydujemy jak długo i intensywnie masaż będzie przebiegał. Jest to więc świetne rozwiązanie i dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, i dla tych, którzy są mocno spięci po długotrwałym dniu pracy. Zamiast iść do masażysty możemy sami zagwarantować sobie stosowny zabieg i zrelaksować się we własnym domu. Wanny z hydromasażem są wykonywane w wielu wariantach – mają przeróżne kształty, a także funkcje. Proste modele posiadają 2-3 dysze, te bardziej skomplikowane - 6 i więcej. Posiadają wyprofilowane siedziska, jeden albo więcej zagłówków i podłokietników. Mogą zawierać dodatkowe udogodnienia – radio z wbudowanymi głośnikami, odpowiednie oświetlenie, kryształowe ściany boczne itp. Ze względu na to, że większość z nich to wanny narożne będą odpowiednie do każdej łazienki - nawet tej o niewielkich rozmiarach (polecane wanny z hydromasażem).
Author: Sanitec KOŁO
Zamawiając wannę z hydromasażem należy prześledzić nie tylko dostępne funkcje, ale także jakość wykonania tego rodzaju elementów jak wlewka czy słuchawka prysznicowa. Powinny być wyprodukowane z nierdzewnych materiałów, tego typu jak stal nierdzewna chromowana, dzięki której dodatkowo są one bardziej eleganckie. Warto także zweryfikować czy wanna ma odpowiednie zabezpieczenia – antypoślizgowe, czy przed przelaniem się zbiornika. Wanna powinna być wytrzymała, ale równocześnie łatwa w montażu. Takie modele bez problemu zamówimy chociażby w internecie i to po dość atrakcyjnych cenach.

Tags: Wanna, modele, łazienki