Jak pozyskiwać pieniądze na rozwój swojej firmy? To nie jest takie trudne!

Posted on 01/09/2019 7:53am

Jeżeli prowadzisz swój biznes, bez wątpienia dobrze zdajesz sobie sprawę z faktu, że w firmę trzeba właściwie cały czas inwestować - w dodatku zazwyczaj nie są to małe pieniądze. Problemy można mieć szczególnie na początku kiedy dopiero rozkręcasz swoją firmę, a nie przynosi ona na razie żadnych dochodów. Okazuje się jednak, że można pozyskać pieniądze w inny sposób - jeżeli prowadzisz interesujący biznes i masz odrobinę czasu na dokładne wypełnienie wszystkich wniosków i zebranie wszystkich potrzebnych dokumentów, możesz ubiegać się o dofinansowanie z Unii Europejskiej.

malowidło - firma
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com
Jak konkretnie się do tego zabrać? Na początku musisz znaleźć jakiś europejski program, do którego Twoja firma będzie pasowała profilem działalności. Możemy Cię zapewnić, że nie będzie to bynajmniej takie ciężkie - programów, w których możesz dostać dofinansowanie na rozwój firmy jest mnóstwo i obejmują praktycznie wszystkie działki rynku, zatem oczywiście znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie - dotacje.prometeia.pl/znajdz-dotacje-32. Następnie musisz skrupulatnie przeczytać wymagania - jeżeli nie spełniasz podstawowych kryteriów, szkoda Twojego zapału, bo i tak nie otrzymasz pieniędzy. Jeśli jednak spełniasz wymagania - nie zwlekaj ani minuty dłużej i zacznij przygotowywać wniosek o dofinansowanie na rozwój firmy.

Na tej stronie jest sporo użytecznych wiadomości, jednak prędko przeczytaj też inne szczegółowe informacje chmura pit. One również są bez dwóch zdań warte uwagi.

Jeżeli chcesz to wykonać naprawdę profesjonalnie, powinieneś zgłosić się do jakiejś firmy, która zajmuje się wypełnianiem wniosków europejskich. Jeżeli chodzi o pozyskiwanie funduszy unijnych Wrocław na pewno Prometeia jest liderem w kraju (dotacje unijne Prometeia Wrocław) - to tam tworzy się najwięcej wniosków, które potem zyskują uznanie w oczach ludzi odpowiedzialnych za przyznawanie dotacji. Jeżeli powierzysz wypełnienie wniosku takiej firmie, oczywiście możesz być praktycznie pewien sukcesu. Na dodatek tego typu firmy działają w ten sposób, iż nie płacisz niczego za samo wypełnienie wniosku - rozliczasz się z taką firmą dopiero wtedy, kiedy otrzymasz dofinansowanie. W takich wypadkach tak naprawdę niczego nie możesz stracić, a równocześnie możesz bardzo dużo zyskać.

Czy nie sądzisz, że informacje na opisywany temat mógłbyś znaleźć też na odmiennym portalu? Oczywiście, że tak - wejdź tutaj, a zobaczysz tam proponowany serwis.

Jeżeli zatem Twoja firma spełnia wymagania oczekiwane przez Unię Europejską, zdecydowanie powinieneś ubiegać się o dotację - zobacz na rozwój firmy Prometeia. Pozyskiwanie funduszy unijnych Wrocław nigdy nie było takie łatwe.

Jeśli zdecydujesz się na wypełnienie wniosku o dotację, będziemy bardzo mocno trzymać za Ciebie kciuki - szczególnie gdy zdecydujesz się robić to osobiście. Zawsze jednakże warto rozważyć zlecenie tego zadania specjalistom, którzy wypełnili już mnóstwo takich wniosków i świetnie wiedzą, jak to robić.

Tags: firma, pieniędzy, czasu, wymagania, działalności