Najczęściej używane odmiany tapet do wykończenia ścian, z czego wzięła się popularność fototapet.

Posted on 18/11/2022 7:13am

Tapety od wielu lat są jedną z najbardziej popularnych wykończeniowych metod, wiele osób dużo bardziej woli je od pomalowanych ścian. W ofercie jest ich parę różnych odmian, dzięki czemu można kupić coś pasującego zarówno pod kątem kolorystyki, jak również zastosowania w konkretnym rodzaju pomieszczeń. Tanią wersją tapet są tapety papierowe, które zrobione są zwyczajnie z paska odpowiednio przygotowanego papieru.


salon
Author: Praktiker
Source: PRAKTIKER
Ich najważniejszym plusem będzie cena, lecz mają dość istotne wady, przez co ich popularność cały czas maleje. Po pierwsze są całkowicie nieodporne na wodę, a dodatkowo układa się je dość ciężko, bo potrzebują bardzo równych powierzchni. Dużo praktyczniejsze są tapety winylowe.

Przez odpowiedni materiał doskonale nadają się do wilgotnych pomieszczeń, typu kuchnie i łazienki, lecz także znacznie lepiej się prezentują. Niestety ich minusem jest dość wysoka cena, lecz mając na uwadze ich (ciąg dalszy tego materiału przenieś mnie do strony) zalety w wielu przypadkach korzystniej jest dołożyć parę złotych i znacznie lepiej wykończyć ściany.

, a można również wybrać spośród wielu tysięcy już gotowych. Po złożeniu zamówienia i opłaceniu trzeba będzie poczekać, aż fototapety do sypialni dotrą do kupującego, po czym przykleić je na ścianę zgodnie z przysłaną instrukcją.

Tags: zdjęcie, ściana, Druk, cena