Kafle Vives, a płyty heksagonalne - czyli, najwspanialsze płytki do położenia na podłóg oraz ścianek

Posted on 05/09/2019 12:00am

Pragniesz unowocześnić, na przykład: - swoją łazienkę? Myślisz nad glazurą, ale nie masz pojęcia, jakiego typu zastosować? Pomyśl o marce Vives oraz nowiutkim rodzaju płytek o nazewnictwie: Płyty Heksagonalne!


Modne dodatki na jesień
Author: Dekoria
Source: Dekoria
Na rozpoczęciu tego felietonu, poruszymy temacik marki Vives, a bardziej konkretnie - kafle Vives. Marka Vives pochodzi z Hiszpanii oraz narodziła się już w 1957 roczku nasze płytki heksagonalne.

Jeżeli zamieszczona tutaj analiza Cię przekonała, to przeczytaj poza tym inne wypowiedzi na temat, który został poruszony w tym miejscu.

Posiada bardzo duże ilości certyfikaty oraz charakteryzuje się trwałością, wytrzymałością oraz pięknem. Kafle tej firmy są z najwyższej jakości glazury, która posiada normy jakości rodzaju ISO 9001. Są ich bardzo różne rodzaje - rozmiary, kolory, wzornictwo. Ich kwota za, dla przykładu za zestaw 25 sztuk w jednym opakowaniu za płytę podłogową o wymiarach dwadzieścia na dwadzieścia, wynosi zwykle około osiemdziesiąt złotych, chociaż zdarzają się rabaty. Koniec z oklepanym wzorkiem na ścianach czy podłodze! Będąc przy różnego rodzaju wzoru, nie sposób nie wspomnieć o pewnej dosyć nowiutkiej alternatywie glazury...


kafle vives
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Mowa tu o wyjątkowych i jedynych w własnym rodzaju płytach heksagonalnych tutaj.

Prezentowane w niniejszym materiale treści są rzeczywiście godne zainteresowania, ale kliknij też ten unikalny serwis www - on z pewnością również Cię zainteresuje.

Płytki heksagonalne bywają najnowszym trendem do zaaranżowania łazienki, który otrzymuje coraz to większą popularność.


Wkładają do pomieszczenia niepowtarzalny urok oraz styl, dzięki głębokim kolorom i wzornictwie, oraz niesamowitej budowie samych płytek, które mają możliwość być sześciobokami, w kształcie trójwymiarowych bloczków - dzięki technice 3D każda rzecz jest już teraz możliwe! Przyciągnij oko własne oraz gości do tych wszystkich jedynych w swoim rodzaju płytek, a będziecie posiadali na dodatek o jakiej rzeczy konwersować! Nie zwlekaj oraz zakup je już teraz!

Tags: trend, firmy, sposób, wymiar