Marzysz o oryginalnej fototapecie, która sprawi, że twój pokój będzie jak centrum Nowego Jorku czy Londynu? Dowiedz się, czy jest to możliwe

Posted on 20/05/2020 7:26am

Fototapety są coraz bardziej popularne niż wszelkiego innego rodzaju materiał wykończeniowy. Obywatele Rzeczpospolitej korzystają z takiego rozwiązania często i ochoczo. I nie powinno to dziwić. Dlaczego?


Fototapeta ze zdjecia   stary samochód
Author: Pixers
Source: Pixers
W tej chwili bardzo szybkim oraz bardzo prostym wyjściem na odmianę w mieszkaniu są fototapety. Wielość wzorów i wciąż zwiększająca się baza zdjęć w sklepach www, sprawia, iż fototapety są najlepszym wyjściem dla osób szukających nietuzinkowych aranżacji wnętrz. Niezwykle cieszą się popularnością panoramy miast. Wprowadzając – na przykład: ‘fototapety (zobacz tutaj) nowy jork’ albo ‘fototapety londyn’, można (choćby decydując się ten jeden motyw) otrzymać kilkadziesiąt wyników.

Liczba wzorów jest wręcz niezliczona! Rzecz oczywista królują żółte oraz czarne samochody taxi, jak również gigantyczne wieżowce i mosty, trzeba jednakże podkreślić, iż na fototapecie może być… tak naprawdę wszystko! Jak? Rozwiązaniem jest dodanie własnego zdjęcia, które ma być przekopiowane na fototapetę. W ten sposób wasze foto z wyjazdu może zaprezentować się na fragmencie ściany w waszym mieszkaniu. Tego typu fototapety są
fototapeta
Author: art.widi.pl
Source: art.widi.pl
tworzone na specjalne zamówienie. Oznacza to, iż kupujący samodzielnie może ustalić, jaki ma być dokładny wymiar, jaka część zdjęcia ma być główna.


‘Fototapety nowy jork’ lub ‘fototapety londyn’ – gdzie je kupić? W naszym kraju jest kilka e-sklepówoferujących ten towar. Warto zawczasu wpisać powyższe frazy w Sieci i przejrzeć sklepy, które w swej ofercie mają fotografie tych miast. Zwrócić uwagę na ceny, czas realizacji i opinie kupujących. A gdy już się produkt zakupi, zacząć remont. Fototapety przykleja się bardzo prosto. Nie trzeba do tego żadnej fachowej ekipy remontowej.

Każdy jest w stanie to zrobić samemu. Dodatkowym ułatwieniem jest, że sklepy internetowe sprzedające fototapety drobiazgowo opisują, jak je nakleić, jak przygotować zawczasu ścianę itp.. Później pozostaje się już tylko cieszyć z obezwładniających drapaczy chmur NY, słynnych autokarów szkolnych, pięknej Tamizy, wytwornych londyńskich taksówek, czerwonych autobusów lub królewskich brytyjskich pałaców.

Tags: materiał, wnętrze, fototapeta