Nowy produkt bankowy

Posted on 14/12/2022 10:57am

Większa część osób zarabiających ma jakiekolwiek oszczędności. Zwykle są one ulokowane na typowym rachunku i nie mamy z nich większych korzyści.

Stosownym wyjściem jest umieszczenie środków na lokacie. Nie zapewnia to kokosów, lecz mamy pełne przekonanie, że kwota się nieco powiększy. Takie poboczne finanse mogą się przydać, szczególnie że nic nas to nie kosztuje. Lokata o atrakcyjnym oprocentowaniu umożliwia nam spokojne odkładanie i pomnażanie własnych kapitałów.Banki prześcigają się w propozycjach nowych produktów bankowych. Ażeby zapoczątkować odkładanie na lokacie wystarczy oddać wniosek (zobacz 5000 dla firm) w BGŻ Optima. W ów sposób zaczynamy odkładanie.

Pasjonuje Cię ten niebanalny wpis? Jeśli tak, ponadto zajrzyj koniecznie (https://cliff-broker.pl/ubezpieczenie-oc-przewoznika-umownego-spedytora/) na tekst, który jest umieszczony tu - on też wzbudzi twoją ciekawość.

Kiedy pieniądze są nam przydatne nagle, przed czasem zakończenia lokaty, zdołamy wypowiedzieć umowę, a fundusze do nas powrócą w nie mniejszej kwocie niż ta, którą wnieśliśmy. Jeśli zaś nie będziemy musieli korzystać z ulokowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy terminu lokaty, zdobędziemy naliczone od umieszczonej kwoty odsetki.

pieniądze
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Lokata Bezkarna to optymalna propozycja dla nowych petentów otwierających konto osobiste BGŻ Optima jednoczące niebywale rzetelne oprocentowanie lokaty z komfortem wypłaty środków bez utraty naliczonych odsetek. Możemy ją w każdej chwili zerwać, a zarobione odsetki i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną ma możliwość otworzyć osoba, która w czasie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy w BGŻ Optima i nie była właścicielem owego konta. Jeśli osoba nie spełni owego warunku, zakładana lokata jest typową 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje pod tym adresem.

Lokata Bezkarna jest inwestycją terminową, nieodnawialną, inicjowaną w złotych polskich. Wolno ustanowić wyłącznie jedną lokatę, a po jej zwieńczeniu, naliczone odsetki są przesyłane na konto.

W wypadku zerwania lokaty przed czasem, zwracany jest kapitał, także procent w sumie równej 100% kwoty odsetek naliczonych od dnia otwarcia inwestycji do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włączywszy. Od naliczonych procentów zostanie pobrany podatek od profitów kapitałowych zgodnie z aktualnymi formułami prawa. Propozycja BGŻ Optima wyraźnie wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą wiadomością dla nas, odbiorców.

Tags: pieniądze, oszczędzanie, oferta, kwota