Oryginalne oraz niedrogie szafki do naszej łazienki

Posted on 11/08/2018 7:22am

Gdy kupujemy meble do łazienki często stawiamy na klasyczną biel. Ale, jeżeli chcielibyśmy żeby nasza łazienka czymś się wyróżniała, dobrze wybrać szafki w innym kolorze. Ostatnimi czasy możemy kupić czarne meble do łazienki. To najlepsze rozwiązanie zwłaszcza do większych łazienek lub do tych, które są bardzo skromne. Jeżeli nasza łazienka jest przepełniona nadmiarem barw na płytkach czarne meble raczej się nie sprawdzą, ale, gdy mamy jednokolorowe kafle lub przejścia kolorów, to możemy pomyśleć o czarnych meblach.


lustro
Author: Marco Hamersma
Source: http://www.flickr.com
Takie meble sprawią, że łazienka (sprawdź tutaj więcej) będzie bardzo nowoczesna. Wśród frontów szafek można wybrać między tymi lśniącymi i tymi, które są matowe. Między innymi dlatego każdy znajdzie szafki, które będą odpowiadały danemu gustowi. Tak, więc nie możemy zrobić nic innego jak pójść do sklepu, gdzie można na żywo zobaczyć czarne meble do łazienki i zrozumieć, że czerń, jeśli chodzi o tego typu meble nie jest niczym niewłaściwym (najfajniejsze komplety 2014). A wręcz przeciwnie, to jedyne, właściwe rozwiązanie w łazience współczesnego człowieka.


Wspaniałe lustra do pokoju łazienkowego
Łazienka to nie tylko płytki i właściwie dopasowana armatura typu kabina prysznicowa i umywalka. To również meble i właściwe oświetlenie. Ale dodatkowo niezmiernie ważne są lustra łazienkowe. Wybór zwierciadła do łazienki wcale nie jest banalny. Możemy wybrać lustra o różnych kształtach i wielkości i można również wybrać lustra, które będą posiadały dodatkową półeczkę albo takie, które będą skrywały z tyłu szafkę na niezbędne kosmetyki. Jeśli posiadamy niewielką łazienkę powinniśmy wybrać właśnie takie rozwiązanie. Jest wiele szafek z lustrami na drzwiczkach, które są zrobione właśnie z myślą o łazienkach, dlatego warto z nich skorzystać. Pomoc można otrzymać tutaj: lustra antado.


łazienka
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Poza tym doskonale wiemy, że lustro musi zostać właściwie oświetlone. Dobrze jest również, gdy jest podgrzewane, bo przez to nie zaparuje. Wybór jest ogromny i wszystko jest zależne od tego, jakie lustro jest nam potrzebne i które lustro (sprawdź serwis) będzie wpasowywało się w klimat naszej łazienki. Trzeba jedynie dobrze sprawdzić ofertę sklepu, do którego idziemy lub po prostu poszperać w Internecie w poszukiwaniu najlepszego lustra. Pamiętajmy, że jeżeli łazienka jest mała, to warto naprzeciwko drzwi powiesić większe lustro, dzięki temu pomieszczenie optycznie się powiększy.

Tags: meble, łazienki, lustro