Pufa to idealny element w pokoju dziecka

Posted on 10/08/2022 8:01am

Pokój dziecięcy to najczęściej bardzo przytulna przestrzeń z zabawkami dziecięcymi. Poza standardowymi meblami, w których chowamy ciuchy znajdzie się w niej ponadto miejsce na klocki Lego, pluszaki i inne zabawki malucha. Kolejnym elementem może być pufa w pokoju dziecięcym. Stanowi ona rewelacyjne miejsce do czytania książek!
idealne miejsce na pufe
Author: Timoore
Source: Timoore
Na taki pomysł wpadłam, kiedy trochę czasu temu posiadałam wolne dni podczas których łaziłam razem ze znajomymi po sklepach meblowych. Znajomi poszukiwali jakiegoś dobrego kompletu mebli do wnętrza ich dzieci. Córeczki są w tym samym wieku, dzieli ich dokładnie rok różnicy. Te dwie małe i przesłodkie łobuziary, które zawsze urządzają sobie małe wojny – a to na poduszki, a to na… książki! Takie wesołe dziewczynki.
ciekawe pufy
Author: Meutia Widodo
Source: http://www.flickr.com
Przyjaciele na dłużej zatrzymali się przy różnych pufkach do pokoju dziecięcego. Wpadły im w oko przede wszystkim barwne modele z wzorzystymi obiciami inspirowanymi sztuką ludową. Podobne wzory znajdziesz tutaj. Ich dzieci szybko na nie wskoczyły.

Jeśli zafrapowała Cię omawiana problematyka, śmiało wejdź na ten link - to opracowanie z pewnością także okaże się warte Twojej uwagi.

Prezentowały niesamowicie cudownie, i były oprawione nietrudnym w zachowaniu czystości wysokiej jakości, ekologicznym tworzywem. Prezentowały się bardzo rewelacyjnie – Ania i Kaja wybrały swoje modele same.

niesamowita pufa folk
Author: Le Pukka Concept Store
Source: Le Pukka Concept Store

Pomysł na takie zrobienie dziecięcej przestrzeni kupiłam od razu. Kiedy po jakimś czasie miałam w końcu moment dla siebie od razu usiadłam do komputera poszukać co w temacie jest modne. Okazało się, że pufy wełniane są ostatnim hitem we wnętrzarstwie pokoi. Znalazłem nawet super ofertę na Folka.pl, gdzie moim typem jest, nie wiem jak mogłam nie zauważyć istnienia tej firmy, która jest rewelacyjna.

Tags: pokój, komplet, zestaw, pomysł, przyjaciele, znajomi