Rozliczanie PIT dwa tysiące szesnaście / 2017, a portal podatkowy - czyli\a więc, co je łączy, a co rozdziela

Posted on 21/06/2019 7:15am

Obecnie na ryneczku Polskim powstało dość sporo programów do wypełniania deklaracji PIT, dzięki którym nie musimy wychodzić z domku. Co jednak łączy je z nie tak znowu dawno stworzonym portalem podatkowym? Jakie deklaracja istnieje możliwość składać poprzez wspomniany portal? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo odnajdziesz bez problemu w środku naszego nowego felietonu!
aranżacje wnętrz
Author: Lisa Pinehill
Source: http://www.flickr.com


Na temat portalu podatkowego pisaliśmy już kilka razy - to samo tyczy się programu do podliczania pit na roczek dwa tysiące szesnaście / dwa tysiące siedemnaście. Nie pisaliśmy jednak co obydwa zagadnienia łączy program do rozliczania pit. Co oczywiste program do rozliczania pit bywa przeznaczony dla każdego podatnika, którego co rocznym zadankiem jest wypełniać odpowiednie formularze PIT. Napomknięty programik posiada każdy rodzaj deklaracji, którą możemy wypełnić - nawet i w połączeniu paru rodzajów deklaracji - oraz możliwość wysłania ich do naszego własnego urzędu skarbowego, nie posiadając obowiązkowych w inny sposób podpisów.


Jak się okazało portal podatkowy także posiada w swoim systemie różne deklaracje, które mamy możliwość poprzez niego uzupełnić portal podatkowy. Z pewnością bywają to zryczałtowane podatki dochodowe w formie Karty, wewnątrz których znajdziemy deklaracje o numerkach: PIT-16, PIT-16A, oraz PIT-16Z. Omijając je, posiadamy jeszcze do dyspozycji również deklaracje w sprawach takiego typu jak: podatek od czynności cywilnoprawnych (np.

Nie posiadasz pewności, jeżeli chodzi o omawiane zagadnienie? To odszukaj więcej tutaj (https://www.winski.pl/ochrona-znakow-towarowych.html), a z pewnością zgłębisz większą ilość informacji na prezentowany temat.

PCC-2 i PCC-3), czy\czy też podatek od spadków i darowizn (na przykład SD-2 oraz SD-3).
Zrobić to wszyściutko mamy możliwość jednakże Tylko z własnego konta na wspomnianym portalu.

Jeśli sądzisz, że opisywany tutaj tekst posiada niezwykle interesujące dane, to kliknij na pełen opis (https://www.tuv.com/poland/pl/system-zarz%C4%85dzania-bezpiecze%C5%84stwem-i-higien%C4%85-pracy-zgodny-z-norm%C4%85-bs-ohsas-18001.html), który także Cię wciągnie całkowicie.

Poza tym po zarejestrowaniu się mamy dużo więcej opcji dodanych, aniżeli na zwyczajnym programiku do deklaracji podliczeń!

Tags: dom, IT, formularz