W jaki sposób wielbiciele współczesności wyposażają wnętrza swoich pomieszczeń i jakich dodatków zazwyczaj szukają

Posted on 18/11/2022 7:59am

Prezencja designerskiego wnętrza jest w stanie wywołać u widza mieszane uczucia. Z jednej strony nietuzinkowość wyróżnia się i goście na pewno na długo zapamiętają nowatorsko urządzony salon albo przedpokój. Pan i pani domu będą się czasami martwić, czy wypadli pozytywnie w oczach przyjaciół, a nawet uczestników parapetówki.


sofa w salonie
Author: PoshSurfside.com
Source: http://www.flickr.com
Ci najmocniej zatwardziali ambasadorzy nowoczesności będą obstawać przy swoim i do własnego lokum wybiorą umeblowanie tylko w designerskim stylu. Zresztą na komfortowych sofach rzecz się nie finalizuje - do wnętrza, a tym bardziej tego udekorowanego modernistycznie, potrzebne bywają tuziny dodatków. Zacznijmy jednakże od podstawowego umeblowania.

Meble softline będą fantastycznie pasować do nowocześnie wyposażonych wnętrz. Cechą dominującą w tym przypadku pozostają odważne kolory, a również mało tradycyjne kształty. Fotel z oparciami sięgającymi do połowy muru i oparciem podobnej wysokości lub nietypowo prezentujące się kanapy z wysuwanymi podnóżkami - to kusząca oferta przeznaczona dla wielbicieli modernizmu. A za samym designem podąża jakość wykonania, którą zapewnia duński wytwórca. Stąd nie jest przesadą stwierdzić, że kupno mebli softline jest strzałem w dziesiątkę.

Jeśli panie do świeżo zakupionego płaszcza szybko szukają dodatków, czyli kapeluszy, apaszek i skórzanych rękawiczek, to tym bardziej do nowocześnie zaprojektowanego domu niezbędne są drobiazgi, które nawet są w stanie zdradzić gust samych posiadaczy. A do mebli (zobacz stylowemeble) softline będą idealnie pasować tylko wybrane akcesoria mieszkalne - Damnet.

Jednym z najchętniej zakupowanych dodatków są zegary na ścianę. W naszym przypadku będą one wyglądać nieco skromnie - designerska tarcza ma najczęściej kreski zamiast liczb, a sam cyferblat nie wyróżnia się, poza niekiedy fantazyjnym kształtem, niczym szczególnym. Kobiety, które cenią śliczne przedmioty, na pewno zakupią nowoczesne doniczki bądź eleganckie flakoniki na kwiaty cięte. A do pozostałych akcesoriów służących do upiększania domowych wnętrz możemy jeszcze zaliczyć: obrazy z francuskojęzycznymi napisami, lampki wykonane ze stali kwasoodpornej, różnobarwne, a przy tym awangardowe narzuty na łoża małżeńskie, a także niebanalne metalowe podstawki pod świeczki zapachowe.

Tags: Wnętrza, sofy, akcesoria