Wyposażenie i dodatki w stylu skandynawskim

Posted on 09/10/2019 7:14am

Jak wykreować swoje wymarzone mieszkanie w stylu skandynawskim, aby było komfortowe, przytulne i nieprzeciętne? Oto kilka przydatnych rad, które sprawią, że Twoje własne M będzie zachwycać skandynawskim klimatem.
Salon, zestaw mebli wypoczynkowych Softline
Author: Softline
Source: http://www.damnet.pl
Skandynawskie wnętrze powinno być pełne światłe, minimalistyczne oraz wyróżniające się. Idąc za tą myślą nie można wyobrazić sobie mieszkania w stylu skandynawskim bez podłogi z drewna. To ona w decydującym stopniu decyduje do charakterystycznym dla scandi stylu naturalnym klimacie. W tym przypadku najlepszym materiałem będzie drewno w jasnych odcieniach. Najczęściej stosowanym surowcem jest jesion - drewno o stosunkowo jednostajnej barwie. Takie drewno oferuje efekt eleganckiej i gładkiej podłogi, która rewelacyjnie komponuje się z białymi ścianami i pastelowymi dodatkami. Doskonałą alternatywą może być trwały dąb, który występuje w różnorodnych odcieniach. Dobra widoczność słojów podkreśla związek stylu skandynawskiego z naturą. Trzeba mieć na uwadze, że drewno wymaga pokrycia lakierem lub olejem oraz cyklicznej impregnacji.

http://www.damnet.pl/
Source: http://www.damnet.pl/
Nie mniej znaczącą rolę jeśli chodzi o wykończenie wnętrz odgrywają oczywiście skandynawskie meble i dodatki od Damnet (Damnet). Na drewnianej podłodze genialnie prezentują się zgrabne stoliki designerski, które dają efekt lekkości.

Jeśli masz chęć zdobyć inne materiały na prezentowany temat, to zobacz proponowane www (https://estella-shop.eu/23-ekskluzywna-posciel-bio-bawelna), które posiadają również dane na podnoszone zagadnienie - wejdź zatem tutaj.

Stoliki designerskie zaprojektowane z naturalnego drewna w podobnych odcieniu co podłoże genialnie współgrają z charakterem skandynawskiego wnętrza i tworzą integralną aranżację. Natomiast jeśli chodzi o przechowywanie, tu do wyboru są następujące możliwości – pokaźne dwudrzwiowe szafy na ubrania, unikalne konsole na drobiazgi, ale także ale też meble skandynawskie z minimalistycznymi w formie frontami.

Strzałem w dziesiątkę będą oryginalne krzesła w charakterystycznych dla skandynawskiego wzornictwa kształtach. Całość znakomicie dopełnią pastelowe dekoracje, w wybielonych tonach błękitu fioletu czy różu. Te najlepiej zrównoważyć ciemniejszymi akcentami np. w barwie grafitu. Nie może też zabraknąć materiałów takich jak wełna czy len. Zastosowane między innymi na poduszkach lub kocach podniosą walory estetyczne pomieszczenia, stworzą przytulny klimat i sprawią, że po prostu będzie się nam komfortowo relaksować.Tags: drewno, meble, mieszkanie, nastrój